Hotel pre psov

S manželom sme dlhoročný chovatelia plemena nemecky ovčiak a čivava. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli pre vybudovanie a poskytnutie služby hotelu pre psov pre širokú verejnosť. Naša firma Canis central Vám ponúka certifikovaný hotel (ubytovanie) pre psov žijúcich vo vnútri, ale aj vonku, ktorí nie sú agresívni k ostatným psom ani ľuďom a majú hygienické návyky. Náš hotel ma určitú kapacitu, aby sme sa mohli každému psíkovi dostatočné venovať, aby mal u nás tie najlepšie podmienky a aby pobyt mimo domova znášal čo najlepšie.


Ak chcete, aby Váš psík bol kŕmený rovnakou stravou ako u Vás doma, prineste mu ju so sebou, alebo mu môžeme podávať z nasej ponuky krmív, ktorými kŕmime aj svojich psov.
Keď u nás chcete psíka ubytovať, musí byt zdravý, čo sa týka nákazlivých ochorení, musíte priniesť veterinárny preukaz psa s platným očkovaním proti vírusovým ochoreniam aj besnote. Psa je potrebne zaočkovať minimálne 14 dni pred pobytom v našom hoteli, aby mal pes už plnú imunitu. Taktiež je potrebne odčervenie psa, nie staršie ako 14 dni odčervovacou tabletou. V období od jari do jesene je potrebne, aby psík mal antiparazitný obojok, alebo aby mu bola aplikovaná tekutá suspenzia proti kliešťom, blchám, komárom a pakomárom. Pes by mal byt aj čipovaný, čo je už povinnosť zo zákona pre psov narodených v roku 2012 a od septembra 2013 platný pre všetkých psov.


Ako si rezervovať miesto pre psíka ?
V letnej sezóne prijímame objednávky 7 dni vopred. V zimnej sezóne 2-3 dni vopred. V prípade naplnenej kapacity psíka nemožno prijať.


Čas príchodu ?
Čas príchodu je potrebne dohodnúť 1 deň vopred. Samotný prichoď prosím ohlásiť telefonicky 30 minúť – 1 hodinu pred príjazdom, aby bol zabezpečený plynulý harmonogram dňa a práca so psíkmi.


Ustajnenie
Počas dňa a slnečného počasia sú psíky v záhradnom výbehu, kde majú dostatok krmiva, vody a hračiek. Pri nepriaznivom počasí a v čase oddychu sú psíky ustajnene v miestnosti hotela, kde sa môžu venovať svojim psím hrám alebo spaniu.  Pri odpočinku a spánku ma každý psík svoj box. V letnej sezóne sa psíkom venujeme na cvičisku vo výcvikovej škole Canis, kde majú možnosť sa socializovať s inými psami, môžu sa prebehnúť po prekážkovej dráhe im prispôsobenej a takisto šantiť do večerných hodín J


Kúpanie
Keď sa psíky šantia, bláznia sa v tráve, majú svoje nahánacie dni, … to všetko je pre psíkov zábavné, výnimočné, ale to prináša aj zmenu vône psíkov a nečistoty. Preto psíky, ktoré sú u nás viac ako 5 dni , okúpeme kvalitnými kozmetickými prípravkami a toto kúpanie je v cene ubytovania.


Doprava
Najvhodnejšou formou je vlastná doprava.
V prípade nemožnosti priviesť psíka je na základe dohody možná jeho doprava nami počas celého roka v okruhu do 5 km sa neúčtuje. Nad 5 km účtujeme 0,30 EUR / 1 km.