Psí salón

Ponúkame služby profesionálneho certifikovaného salóna pre psov. Psi salón Canis Cutting salón v Spišskej Novej Vsi.

Kúpanie

Dbajte o hygienu svojich psíkov – odvďačia sa Vám poslušnosťou! Spokojný psík znamená aj spokojný majiteľ, my v salóne Canis Cutting vieme ako psíkov uspokojiť a ako sa postarať o ich hygiene. Pri kúpaní psíkov používame celosvetovú značkovú kozmetiku KW. Psíkov vykúpeme, osušíme a navoniame. Domov si odnesiete voňavého a šťastného chlpáča.

Strihanie

Strihanie psov je veľmi dôležité! Nie len kvôli vzhľadu, ale najmä kvôli čistote psíka a kvalite jeho srsti. Psi Canis Cutting salón Vám ponuka profesionálne služby na najvyššej úrovni s profi vybavením, ale stále za primerane ceny. Prineste svojho miláčika k nám a určíte sa budete často vracať J
Pre krasu a zdravie Vášho psa je dôležité udržiavať srsť v čistote, kvalite, zdraví a dobrej kondícii.
Určíte každého z Vás poteší, keď sa za Vaším psíkom otočia okoloidúci. Vás na pohľad upravený, čistý psík, ktorého srsť je tak príjemná na dotyk aj na pohľad nám prináša radosť. Avšak bez pravidelnej starostlivosti srsť stráca na kvalite a často dochádza k tomu, že neostáva nič iné, len psíka ostrihať dohola a zbaviť ho tak nepríjemnej splstnatenej srsti, ktorá sa už nedá rozčesať. Nedovoľte, aby Vás psík mal zničenú, splstnatenú a nekvalitnú srsť. Venujte svojmu miláčikovi aspoň chvíľku svojho času.

Starostlivosť o Vašich miláčikov

- strihanie pazúrikov
- vytlačenie pachových žliaz
- čistenie oči a uší
- furminovanie
- ošetrenie labkovych vankúšikov
- radi Vám poradíme, ako sa doma postarať o psiu srsť
- predaj špecializovaných šampónov a prípravkov na srsť značky KW a iné.